Teenagers-Life
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Teenagers-Life

Forumul personajelor adolescente, unde iti faci prieteni noi!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Parc,Hotel->pustiu imi e gandu

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Osero Julian

Osero Julian


Mesaje : 41
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 4:35 am

Micile apartamente ,cu pereti de lemn din aripa de vest din hotel erau toate la fel,fiecare compunandu-se dintr-o camera combinata ,plus o baie ingusta si primitiva ,a carei usa din dos dadea spre cateva trepte mici de lemn care duceau la o poteca folosita doar de servitorii hotelului a caror datorie era sa faca curatenie in bai sau sa aduca apa calda pentru micile cazi de tabla...
Priveam ingandurat fiecare coltisor al incaperi.Ba in standga sau ba in dreapta.
Sus In jos
Nana Komatsu

Nana Komatsu


Mesaje : 65
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 4:36 am

Nana isi cauta camera de vreo ora si de data aceasta nimerise in camera unde se afla Julian. Privi putin in jurul ei, apoi se uita catre baiat.
-Ups, cred ca am gresit iar camera..
Sus In jos
Osero Julian

Osero Julian


Mesaje : 41
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 4:38 am

-Nu e o problema , stai tu aici .Ma duc eu in camera de alaturi .
Spun eu schitzand un zambet patetic.
Sus In jos
Nana Komatsu

Nana Komatsu


Mesaje : 65
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 4:39 am

-Nu! Nu-i nevoie.. O sa plec si o sa-mi caut camera. Spuse ea, apoi se intoarse cu spatele vrand sa plece.
Sus In jos
Osero Julian

Osero Julian


Mesaje : 41
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 4:41 am

Am mers la ea luand-o de mana ,iar din gresala intorcand-o brusc picand peste mine .
-Auci!E...Esti bine?o intreb eu ridicand-ma un pic.
Sus In jos
Nana Komatsu

Nana Komatsu


Mesaje : 65
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 4:42 am

-Doare! Se planse ea, ducandu-si mana la cap si neraspunzandu-i baiatului la intrebare.
Sus In jos
Osero Julian

Osero Julian


Mesaje : 41
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 4:44 am

Am ajutat-o sa se ridice luand-o de mana si dintr-o data instictul de vanatoare parca se deschise si colti de vampir si parul lung plus urechile se transformara ...
Sus In jos
Nana Komatsu

Nana Komatsu


Mesaje : 65
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 4:46 am

Nana il privea, intrabandu-se ce se intampla cu el.
Sus In jos
Osero Julian

Osero Julian


Mesaje : 41
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 4:48 am

-Sete , iarasi sete ...de ce nu ma pot opri vreodata de setea asta,spun eu impingand-o usor pe Nana si mergand ca un nauc spre geam cu chipul in jos.
Sus In jos
Nana Komatsu

Nana Komatsu


Mesaje : 65
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 4:59 am

Nana il privea putin mirata, nu prea intalegea ce se intamplase.
-Ce a fost asta?
Sus In jos
Osero Julian

Osero Julian


Mesaje : 41
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 5:00 am

M-am sprijinit de marginea geamului si am privit-o cu coada ochiului.
-Pot...pot sa te tai un pic la degetul aratator pentru mine ... nu te voi omor ...
Sus In jos
Nana Komatsu

Nana Komatsu


Mesaje : 65
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 5:01 am

-Pot.. dar de ce..?
Intreba ea privindu-l.
Sus In jos
Osero Julian

Osero Julian


Mesaje : 41
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 5:04 am

Mi-am intors privirea .
Chipul imi era ca vampirul din trecut dar mai infricosator ...Canini imi ieseau in evidenta cand buzele mele rosi parca erau patate acum cu sange iar tenul meu alb parea de zapada pura. Dar privirea imi era tot mai periculoasa...
Sus In jos
Nana Komatsu

Nana Komatsu


Mesaje : 65
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 5:06 am

Nana il privea speriata incercand sa deschida usa insa se pare ca se blocase.
Sus In jos
Osero Julian

Osero Julian


Mesaje : 41
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 5:11 am

M-am teleportat in spatele ei cu privire naucitoare luand-o in brate si apropriand-mi chipul de gatul ei ...
Brusc... mi-am ridicat din nou privirea si lasand fruntea de ceafa ei cu chipul incruntat si incercand sa ma lupt cu setea din mine.
-Iartama daca iti voi face ceva acum ... dupa cum vezi... sunt vampir, iar eu nu am mai baut de ceva timp sange ...nu conteaza ce fel de sange ...Incerc sa ma abtin in preasma ta ,dar acum nush cum sa ma mai lupt cu monstru din mine sa nu te ranesc...
Sus In jos
Nana Komatsu

Nana Komatsu


Mesaje : 65
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 5:13 am

Nana isi intoarse privrea speriata spre el.
-Nu imi face rau, te rog! Murmura ea foarte speriata.
Sus In jos
Osero Julian

Osero Julian


Mesaje : 41
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 5:14 am

-Incerc Nana...incerc ...
Spun eu mangaind-ui umeri usor cand restul corpului imi tremura .
Sus In jos
Nana Komatsu

Nana Komatsu


Mesaje : 65
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 5:17 am

Nana trase aer in piep, incercand sa se calmeze si continund sa-l priveasca pe Julian.
Sus In jos
Osero Julian

Osero Julian


Mesaje : 41
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 5:20 am

-Nana...
Incep eu sa vorbesc devenind tot mai calm .
Sus In jos
Nana Komatsu

Nana Komatsu


Mesaje : 65
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 5:21 am

-Calmeaza-te Julian, te rog.. Spuse ea pe un ton soptit.
Sus In jos
Osero Julian

Osero Julian


Mesaje : 41
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 5:25 am

I-am intors privirea usor uitand-ma in ochi ei .
Privirea-mi era calma ...
-De cateva zile te cunosc si desi nu cred ca e deajuns pentru tine ...dar ma inebunesti cand esti langa mine .Ma tulbura prezenta ta dar ma si farmeca... te plac , dar cred ca sentimentul acesta nu iti apartine nici tie ,spun eu la ultimile cuvinte incet.
Sus In jos
Nana Komatsu

Nana Komatsu


Mesaje : 65
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 5:28 am

-Eu..a.. Incepu ea sa vorbeasca putin incurcata. Vorbesti serios?
Sus In jos
Osero Julian

Osero Julian


Mesaje : 41
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 10:54 am

Am privit-o tacut cateva minute apoi i-am spus.
-Daca cuvintele mele nu sunt sincere ce ar putea dovedi ?Un sarut ?
Sus In jos
Nana Komatsu

Nana Komatsu


Mesaje : 65
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 11:00 am

-Poate.. ii raspunse ea mai incet, privindu-l in ochi, in timp ce obrajii ei devenira putin trandafiri.
Sus In jos
Osero Julian

Osero Julian


Mesaje : 41
Data de înscriere : 15/05/2009

Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 2:44 pm

Mi-am aplecat chipul , avand buzele lipite de ale ei .
Usor , usor accentuam sarutul...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Empty
MesajSubiect: Re: Parc,Hotel->pustiu imi e gandu   Parc,Hotel->pustiu imi e gandu Icon_minitime

Sus In jos
 
Parc,Hotel->pustiu imi e gandu
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Teenagers-Life :: Oras :: Parc-
Mergi direct la: